INDKØBSKURV 0,00 DKK

Du har ingen produkter i din indkøbskurv.

Beskrivelse

Kunstner: Just Andersen

Årstal: ca. 1935.

Beskrivelse: Stor tin æske med låg hvorpå hvilende dådyr, tidlig produktion, stemplet Just Andersen Danmark, nr. D30.

Stand: Almindelig brugsslidtage, mindre mærker og ridser, dådyret mangler en fli af øret, ellers pæn stand.

Mål:
Højde: 12 cm
Længde: 18 cm

Vægt: 1 < 5

Tlf: +45 64812281

Just Andersen lågæske

PÅ LAGER

Vare nr: 783
1.250,00 DKK
Kunstner: Just Andersen

Årstal: ca. 1935.

Mål:
Højde: 12 cm
Længde: 18 cm

Vægt: 1 < 5

Tlf: +45 64812281

OR