INDKØBSKURV 0,00 DKK

You have no items in your shopping cart.

Beskrivelse

Årstal: ca. 1950.

Beskrivelse: Håndskåret dansk træfigur, signeret under fod. Forestillende velproportioneret herre med bowler og rensel på ryg. Højde: 28 cm.

Stand: Fin, ingen revner, afslag eller andet.

Træfigur

PÅ LAGER

Vare nr: 1595
850,00 DKK
Årstal: ca. 1950.

OR