Beskrivelse

Årstal: ca. 1950.

Beskrivelse: Særkalk af forsølvet metal, indvendigt lugeforgyldt. Stemplet logo i bunden, se billede. Højde: 7,5 cm.

Stand: Fin stand.

Særkalk

PÅ LAGER

Vare nr: 1603
350,00 DKK
Årstal: ca. 1950.

Stand: Fin stand.

OR