Beskrivelse

Årstal: ca. 1976.

Beskrivelse: Stemplet fra forlæggeren. Har tilhørt den norske forfatter og kritiker, Ragner Kvam.

Stand: Uopskåret.

Hans Børli vinden ..

PÅ LAGER

Vare nr: 1143
500,00 DKK
Årstal: ca. 1970.

Stand: Uopskåret.

OR