Beskrivelse

Årstal: ca. 1962.

Beskrivelse: Stemplet fra forlæggeren. Har tilhørt den norske forfatter og kritiker, Ragner Kvam.

Stand: Uopskåret.

Hans Børli ved bålet

PÅ LAGER

Vare nr: 1145
2.600,00 DKK
Årstal: ca. 1962.

Stand: Uopskåret.

OR