Beskrivelse

Årstal: ca. 1964.

Beskrivelse: Stemplet fra forlæggeren. Har tilhørt den norske forfatter og kritiker, Ragner Kvam.

Stand: Uopskåret.

Hans Børli hver liten ting

PÅ LAGER

Vare nr: 1141
500,00 DKK
Årstal: ca. 1964.

Stand: Uopskåret.

OR