Beskrivelse

Årstal: ca. 1966.

Beskrivelse: Stemplet fra forlæggeren. Har tilhørt den norske forfatter og kritiker, Ragner Kvam.

Stand: Delvist uopskåret.

Hans Børli brønnen ..

PÅ LAGER

Vare nr: 1140
400,00 DKK
Årstal: ca. 1966.

Stand: Delvist uopskåret.

OR