Beskrivelse

Årstal: ca. 1974.

Beskrivelse: Stemplet fra forlæggeren. Har tilhørt den norske forfatter og kritiker, Ragner Kvam.

Stand: Delvist uopskåret.

Hans Børli vindharpe

PÅ LAGER

Vare nr: 1139
400,00 DKK
Årstal: ca. 1974.

Stand: Delvist uopskåret.

OR